Obiekty przemysłowe

Obiekty, które budujemy, są realizowane w sposób kompleksowy. Od wizji inwestora, poprzez niezbędne uzgodnienia po projekt i jego realizację. Dążymy do sprecyzowania potrzeb klienta, przedstawiamy nasze sugestie oraz propozycje, a następnie wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań. Zależy nam na zmniejszeniu kosztów oraz podnoszeniu jakość w ramach założonego budżetu. Budując obiekty przemysłowe staramy się aby tworzyły wspólną całość, począwszy od technologii po estetykę całego kompleksu. Nowoczesne obiekty przemysłowe mogą wyglądać atrakcyjnie pod względem architektonicznym oraz całej infrastruktury. Podkreśla to prestiż firmy i stanowi najlepszą wizytówkę inwestora.
Dbałość o jakość i odpowiedzialność techniczna za wykonane zadania, fachowość kadry, terminowość podejmowanych zleceń oraz optymalizacja kosztów to tylko niektóre z atutów, dzięki którym jesteśmy wybierani jako wykonawcy obiektów o charakterze: przemysłowym

 

Wykonuje nowoczesne centra handlowe, galerie handlowe i sklepy wielkopowierzchniowe dla  wiodących sieci handlowymi. Zrealizowaliśmy w charakterze generalnego wykonawcy obiekty komercyjny między innymi dla Biedronka, Galeria Lubińskie Błonia, Czerwona Torebka, Outlet Park Szczecin czy Stary Browar. Są to budynki znajdujące się na terenie całego kraju. Wykonane przez nas obiekty są rozpoznawalne i cechuje jej perfekcyjne wykonanie. Wszystkie realizacje prowadzimy od projektu do stworzenia przewidzianej infrastruktury wokół obiektu. Rzetelność naszej firmy potwierdza fakt, że powyższe koncerny wielokrotnie powierzały nam budowę swoich inwestycji.